O firmie

There are no translations available.

 

Nazwa firmy została utworzona ze skrótu ogólnej nazwy TECHNIKA PRZEMYSŁOWA, opisującej szeroki obszar działalności naszej firmy.

 

Początki firmy sięgają 2002 roku. W jednoosobowym składzie firma zajmowała się rozpoznaniem potrzeb rynku Utrzymania Ruchu w zakładach produkcyjnych oraz pozyskiwaniem Klientów. Od roku 2005 następuje systematyczny rozwój firmy: zmiana siedziby, wzrost zatrudnienia i sprzedaży. Dzięki temu, że firma nie stawia tylko na wynik sprzedaży, ale na podstawowe wartości takie jak Opieka Bezpośrednia Klienta, Kompletacja Dostaw, Asertywność czy Szybkość Działania, następuje dynamiczny wzrost sprzedaży. W konsekwencji rozwoju firmy konieczna była zmiana siedziby firmy na większą. W 2010 roku firma przenosi się do obecnej lokalizacji, gdzie powierzchnia biurowo-magazynowa jest 5-cio krotnie większa. Rozszerzenie oferowanego asortymentu, budowa stanów magazynowych oraz ciągłe zwiększanie konkurencyjności, powoduje również systematyczny wzrost zatrudnienia. W 2013 roku dzięki zakupowi maszyny formatyzującej wprowadziliśmy do naszej oferty usługi cięcia płyt z tworzyw konstrukcyjnych. W 2015 roku, zakup kolejnej maszyny do cięcia profili aluminiowych, prowadnic liniowych, prętów chromowanych, wałków z tworzyw konstrukcyjnych. Obecnie firma jest już rozpoznawanym Partnerem w Utrzymaniu Ruchu, zarówno dla małych przedsiębiorstw jak i dużych partnerów korporacyjnych w branżach przemysłu drzewnego, spożywczego, motoryzacyjnego czy metalowego.

 

 

 

Aktualizacja: Bielsko-Biała, 24.05.2018

 

Szanowni Państwo,

 

W związku z wejściem w życie nowych przepisów dotyczących przetwarzania i ochrony danych osobowych, prosimy o zapoznanie się z informacją podaną poniższym dokumencie.

adobe pdf